PRIMA trainersoverzicht anti-pestmethode | Stop Pesten NU

084-0035994

PRIMA trainersoverzicht anti-pestmethode

Heel Nederland

 

 

 

BOLWERKen Coaching & Training
Patricia Bolwerk
Hagensteeg 19
7411  PV  DEVENTER
T: 06-20017161
E: patricia@bolwerken.com
https://www.linkedin.com/in/patriciabolwerk
wwww.bolwerken.com
 

Ds. G.H. Kerstencentrum
Drs. R.A. (Rein) van der Garde en K. Karels
Postbus 162
3900 AD  VEENENDAAL
T: 0318-517 310
E: ravandergarde@koc.nu
kkarels@koc.nu
 

Posicom
Dhr. T. Klungers
M: 06 551 42 613
E: info@posicom.nl
 

SBD Centraal Nederland
Karen Postma
T: 06-33141358
E: kpostma@centraalnederland.nl
 

CVT & CO
C. Vriesema
Hof van Eden 14
4664  CR  Lepelstraat
T: 06-48150563
E: info@cvt-co.nl

 

Noordelijke helft van Zuid-Holland en regio Haarlem en omstreken

OnderwijsAdvies
Mw. I. van der Mark
T: 079 3295616 / 06 81490436
E: i.vdmark@onderwijsadvies.nl

 

Regio Noord Holland

GGD Hollands Midden
Mw. A. Simons
Thorbeckelaan 5
Postbus 133
2800 AC  GOUDA      
T: 088 3084619
E: asimons@ggdhm.nl

 

Regio Tilburg

GGD Hart voor Barbant
Mw. B. de Vos
Ringbaan West 227
Postbus 3166
5203 DD  TILBURG
013 464 32 69 / 06 42027441
E: b.de.vos@ggdhvb.nl

 

Regio Groningen

GGD Groningen
Lydia Brookman
E: Lydia.brookman@ggd.groningen.nl
Tel: 0625635820.

 

Regio Utrecht

Stichting School en Veiligheid
L. Mol  
Zwarte Woud 2
3524  SJ  UTRECHT  (LUNETTEN)
E: l.mol@schoolenveiligheid.nl

 

Regio Gelderland

GGD Gelderland Zuid
M. te Plate          
Postbus 1120
6501  BC  NIJMEGEN
E: mteplate@ggdgelderlandzuid.nl

BOLWERKen Coaching & Training
P. Bolwerk
Hagensteeg 19
7411  PV  DEVENTER
T: 06-20017161
E: patricia@bolwerken.com
https://www.linkedin.com/in/patriciabolwerk
wwww.bolwerken.com

Goed-Gezien.nl  
G. Versprille
Wolthuisweg 30
8091  EB  WEZEP
T:06-81294257
E: geke@goed-gezien.nl
nl.linkedin.com/pub/gekeversprille/33/690/765/
W: www.goed-gezien.nl

 

Regio Noord-Holland

Het ABC
M. van Stempvoort
Baarsjesweg 224
1058  AA AMSTERDAM
T: 06-31631621
E: mvanstempvoort@hetabc.nl

 

Regio West Brabant

GGD West-Brabant
Ans van der Borst
Doornboslaan 225-227
4816  CZ  BREDA
T: 06-42208856 / 076-5282278
E: A.Borst@ggdwestbrabant.nl

 

Regio Overijssel

BOLWERKen Coaching & Training
P. Bolwerk
Hagensteeg 19
7411  PV  DEVENTER
T: 06-20017161
E: patricia@bolwerken.com
https://www.linkedin.com/in/patriciabolwerk
wwww.bolwerken.com

 

Regio Dordrecht

GGD Dordrecht
Team Gezonde School
Dienst Gezondheid & Jeugd ZHZ
Karel Lotsyweg 40
3318 AL  DORDRECHT
T: 078 77 085 00
E:gezondeschool@dienstgezondheidjeugd.nl