Een 4 uur durende uitdaging voor de die-hard BodyCombat fanaten en enthousiastelingen tbv Stichting Stop Pesten Nu!
In overleg met de instructors hebben is de marathon opgedeeld 2 blokken van 2 uur met een kleine pauze ertussen. Op die manier kunnen er ook deelnemers 2 uur meedoen in plaats van 4 uur. Verder en eigenlijk het meest belangrijke is dat we de Stichting Stop Pesten Nu! aan de marathon hebben gekoppeld. De opbrengsten van de marathon gaan naar deze stichting net als al eerder in 2016 die wij allen een warm hart toedragen.
Pesten en Body Combat? Wij zeggen volmondig JA; Mensen die Body Combat beoefenen zijn doorzetters, vechters voor verandering. Tijdens de Marathon zullen we grenzen gaan opzoeken, er tegenaan lopen, maar vooral de grenzen proberen te overschrijden. Overschrijden om er beter, sterker en zelfverzekerder te worden. Lichamelijk maar zeker ook geestelijk!
En tijdens het gevecht dat we met onszelf aangaan maken we ook een vuist voor iedereen die niet voor zichzelf kan en durft op te komen.
Bedankt weer voor alle organisatie voor dit TOP evenement Henri, wij zijn super dankbaar en blij dat jij dit weer voor ons doet!
Tip van de redactie
Heb je haast? Navigeer dan snel naar:
► Scholen & Professionals Kenniscentrum Pesten in het Onderwijs
- Of navigeer direct naar de informatie per functionaris: Schooldirectie & MT / Anti-pest coördinator / Leerkracht / Mentor / Ouderraad & MR
- Leerlingen & opvoeders: Kinderen & Jongeren (Leerlingen) / Ouders & Opvoeders
► Sportverenigingen Kenniscentrum Pesten in de Sport
- Of navigeer direct naar de informatie per functionaris: Bestuurders / Coaches, Trainers & Begeleiders / (Top)Sporters & Scheidsrechters
- Jonge leden & ouders Kinderen & Jongeren (Leerlingen) / Ouders & Opvoeders
► Werkgevers Kenniscentrum Pesten op het Werk
- Of navigeer direct naar de informatie per functionaris: Directie en bestuurders / HRM / MT en Leidinggevenden / Medewerkers / Ondernemersraden / Vertrouwenspersonen
► Ouderen Kenniscentrum Pesten in Woonzorgcentra
Breng snel een bezoekje aan ...
► Kenniscentrum (Klassiek) Pesten
► Kenniscentrum Online pesten (cyberpesten)
► Kennisbank & Downloadcentrum o.a. Beleid & Factsheets / Handleidingen / Lesmaterialen / Posters / Wetenschappelijke Onderzoeken
► Ik word gepest, wat kan ik doen
Stichting Stop Pesten Nu is het enige Erkende Goede Doel tegen Pesten in Nederland!




