Maak je eigen postercampagne tegen pesten zoals deze twee scholen van Yulius onderwijs | Stop Pesten NU

Maak je eigen postercampagne tegen pesten zoals deze twee scholen van Yulius onderwijs

Op deze twee scholen van Yulius onderwijs, De Gaard en het Drechtster College, zijn de pestcoördinatoren bezig met een pest campagne. Carmen van Dongen en Daan van Stek zijn geïnspireerd door de BN’ers die op de foto staan met het bandje waarop staat : stop pesten nu!.

De leerlingen van De Gaard en het Drechtster College hebben dezelfde soort foto’s gemaakt en die hangen op poster formaat in de school. 
Wat willen wij hiermee bereiken ? 

We willen de leerlingen bewust maken van hun eigen gedrag. Daarnaast komen de leerlingen door deze creatieve actie in gesprek over pesten. Doordat we het visueel maken gaan we pesten niet uit de weg maar praten we er over. Hierdoor hopen we meer grip te krijgen op pesten. 

Yulius onderwijs scholen De Gaard en Drechtster college bieden onderwijs aan leerlingen met een toelaatbaarheidsverklaring voor cluster-4 onderwijs in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Onze leerlingen ondervinden onderwijsbelemmeringen als gevolg van psychiatrische stoornissen en/of gedragsproblematiek. Binnen deze scholen wordt er gestreefd naar een heldere structuur , waarbinnen veiligheid en overzicht voor leerlingen gewaarborgd zijn. Een goede sfeer en een veilig pedagogisch klimaat vinden wij belangrijk. 

Kennis-, informatie- en expertisecentrum over Pesten & Online Pesten

Poster sluit je ogen niet bij pestenHoud onze online kennis gratis en steun Stop Pesten Nu

Sinds 2013 bouwen we aan iets dat nergens anders in Nederland bestaat: één landelijke, gratis kennisbron over pesten en online pesten. Voor kleuters tot senioren, van klaslokaal tot zorginstelling. Onze website is erkend als digitaal erfgoed door de Koninklijke Bibliotheek bij UNESCO  en wordt jaarlijks door 550.000+ mensen bezocht. Wij krijgen geen subsidie en geen overheidsgeld. Zonder donaties verdwijnt deze kennis niet morgen, maar wel geleidelijk: minder nieuwe artikelen, minder actuele lesmaterialen, minder bereik voor de groepen die ons het hardst nodig hebben.

► Steun Stop Pesten Nu

Neem gerust een uitgebreider kijkje in onze online bibliotheek

Stop Pesten Nu – hét kenniscentrum over pesten en online pesten in Nederland