Rapper Snelle heeft woensdagavond tijdens de talkshow Beau een platina plaat overhandigd gekregen voor zijn nummer Reünie. Lars Bos, zoals de rapper echt heet, ontving de platina plaat uit handen van zijn idool Thomas Acda. Snelle was te gast in de talkshow van Beau van Erven Dorens om over zijn succes en de oorsprong van het populaire lied te praten. Het nummer Reünie kwam op nummer één in de Single Top 100 en gaat over het pestverleden van de rapper.
De 23-jarige artiest uit Deventer wilde hier in het gesprek niet al te veel over zeggen: "Er zijn wel wat dingen gebeurd. Het ging vooral over buitensluiten en achter je rug om praten. En daar gaat het nummer ook over."
Samen met Stichting Stop Pesten Nu gaat Snelle binnenkort langs op scholen om voorlichting te geven over pesten. Dat doet hij in de aanloop naar de Week Tegen Pesten, die van 23 tot en met 27 september gehouden wordt.
Rapper Snelle wordt live verrast door zijn grote voorbeeld
Acda en De Munnik zijn een grote inspiratiebron voor de 23-jarige rapper. Als verrassing komt verschijnt Thomas Acda om Snelle een platina plaat voor zijn single Reünie te overhandigen!
Rapper Snelle zingt oa Reünie in de TV uitzending van Beau
Bron RTL.XL
Tip van de redactie
Tip van onze redactie met interessante informatie over pesten en online pesten (cyberpesten):
Voor specifieke informatie per doelgroep kunt u ook rechtstreeks naar deze content door middel van de links hieronder:
- Voor leerlingen
- Voor ouders
- Voor scholen
- Voor werkgevers
- Voor werknemers
- Voor sportclubs en -verenigingen
- Voor bejaardentehuizen
- Ons aanbod pesten en/of online pesten (cyberpesten) workshops, gastspreker, studiedagen en meer
- Tips over pesten, wat kan je doen
- Hulp nodig (praten, chatten, bellen of mailen) over pesten
- Hulp nodig bij online pesten